Ceviz Ağacı CNC Oyma

Ahşap Cnc Router ile Ceviz Oyma

Ahsap CNC router modellerimiz ile her türlü ahşap malzemeyi işleyebileceğinizi anlatmıştık. Bu örnek videomuzda da ceviz ağacının nasıl işlendiğini gösterdik. Hiç bir hızlandırma tekniği uygulanmadan baştan sona sizlere sunduk…


Masaüstü CNC Ahsap Oyma

Bilindiği üzere cnc router makineleri ağaç mamulü ürünleri işlemek üzere tasarlanmış en etkili aletlerdendir. Gelişen teknoloji ile beraber hemen hemen her marangozhanede kullanımı lüksten çok ihtiyaç haline gelmiştir. Karmaşık tasarımların el oymacılığı ile hayata geçirilmesi zor ve zaman alır iken cnc tezgahlar ile hızlı ve adetli üretim yapmak çok kolay.

Aşağıdaki video içerikte son zamanlarda otel ve restoranlarda sıkça karşılaştığımız meşe, ceviz gibi dayanaklı ağaçlardan yapılan servis tabaklarından bir modelin ahşap cnc router ile hazırlanışını görebilirsiniz.
Ahsap CNC işlemeleri konusunda oldukça iddaalıyız. Bu konuda da ne kadar haklı olduğumuzu aşağıdaki video ile bir kez daha gördük. 20mm çapındaki bir bıçakla ceviz ağacı üzerinden talaş kaldırdık. Yaklaşık 6 dakika süren işleme süresini tek paso geçişler ile 2buçuk-3 dakikaya düşürmek mümkün.

Ahşap CNC Router
Ahşap CNC Router

CNC Ahşap İşleme
CNC Ahşap İşleme

Görüldüğü üzere yaygın olarak marongaz hanelerde masif ahşap ve mdf gibi malzemeleri işlemede kullanılan ahşap cnc roytır çok farklı uygulamalar için çözüm sunuyor. Farklı sektörlere yöneklik diğer videolar için cnc uygulamaları sayfamızı ziyare edebilirsiniz.

Ankara Ostim de bulunan imalat ve tasarım merkezinden çıkan cnc makinalarımız başta İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Düzce, Antalya gibi Türkiyenin dört bir yanındaki bir çok ilde kullanılmaktadır. Uzaktan bağlantı desteği, yedek parça stoğu gibi sunduğu servis sonrası hizmetler ile tercih sebebiyiz.

Sadece iç pazara değil, yurt dışı satışlarına da başlayan firmamız Türk ürünlerin kalitesini yurt dışı pazarlarda da kanıtlamayı misyon edinmiştir.

Şimdi Ara