Mach3 Kontrol Kartları

mach3 kontrol kartları
Mach3 Kontrol Kartları

CNC Routerda beyin görevini üstlenen ve her eksen sürücüsüne ayrı ayrı sinyal gönderen mach 3 kartı; tezgahı kontrol eden karttır. Bir cnc router makinesinde olmazsa olmaz kartlardandır. Eğer bu karttan elinize yoksa sizlere çok uygun fiyatlarda ve garantili olarak bu kartlardan sağlayabiliriz. En uygun fiyatlar için bize ulaşın.

Fiyat: iletişime geçiniz.

Daha Fazlası

Doğrusal Rulman ve İndüksiyonlu Mil

doğrusal rulman indüksiyonlu mil
İndüksiyonlu Mil ve Doğrusal Rulman Fiyatları

CNC Routerlarda kullanılan en önemli malzemelerden olan yataklama elemanlarından indüksiyonlu mil ve doğrusal rulman fiyatlarını sitemiz içerisinde görebilirsiniz. Birçok farklı modeli (alt destekli mil gibi) ve uygulama yöntemi bulunur. Bu ürüleri kullanırken dikkatli olmanızda fayda var. İhtiyacınıza uygun ürün fiyatı için tıklayabilirsiniz. Sizlere profesyonel ekibimiz ile destek sağlarız.

Fiyat: iletişime geçiniz.

Daha Fazlası

Kare Kızak Arabaları ve Lineer Ray

kare kızak arabaları
Lineer Ray ve Kare Kızak Arabaları

CNC Routerlarda kullanılan yataklama elemanlarından olan kızaklar ve araba seçimi çok kritiktir. Birçok farklı modeli ve uygulama yöntemi bulunur. Küçük bir ürün gibi görünsede makineniz için olmazsa olmaz elemanlarından birisi olarak dikkat çekmektedir. Bu ürünlerden elimizde bulunmaktaıdr. İhtiyacınıza uygun ürün fiyatı için tıklayın

Fiyat: iletişime geçiniz.

Daha Fazlası

Servo Motor ve Servo Sürücü Fiyatları

servo motor ve sürücü fiyatları
Servo Motor ve Sürücüleri

Cnc routerlar için kullanılan servo sistemler, farklı güçlerde AC motoru ve bu motora bağlı enkoderi bulunan ve sürücüleri vasıtasıyla kontrollü olarak hareket eden yüksek performanslı ve hassas hareket sistemleridir. Bu motorları kullanırken kesinlikle çok dikkat edilmelidir. Eğer bu motorların dönme açıları iyi ayarlanmazsa makinenizde problemler yaşama ihtimaliniz artacaktır.

Fiyat: iletişime geçiniz.

Daha Fazlası

Step motor ve Step sürücü Fiyatları

step motor ve step sürücü
Step Motor ve Sürücüleri

Cnc makinelerinde kullanılan step motorlar, adım sayarak hareket eden elektrik motorlarıdır. Bir çok farklı güç ve hassasiyette modelleri bulunmaktadır. Step motorların hareket edebilmesi için sürücülere ihtiyaçları vardır. Bir de bu motorların diğer ismi adım motorlardır. Bu ismi verilmesinin sebebi ise adım adım çalıştığı içindir. Ayrıca microstep özellikli modelleri de inceleyebilirsiniz.

Fiyat: iletişime geçiniz.

Daha Fazlası

Freze Çakısı Fiyatları

freze çakısı
Kesici bıçak

Merhabalar arkadaşlar. Sizlere bu yazımda CNC router imalatının olmazsa olmazı freze çakısı bir diğer adıyla kesici bıçaklar hakkında detaylı bilgiler vereceğim. Freze çakısı isimli bu uçlar, iş parçası üzerinden talaş kaldırarak malzemeyi şekillendirir. Bir çok farklı boy ve ebattaki çakı fiyatları için…

Fiyat: iletişime geçiniz.

Daha Fazlası

DMCA.com Protection Status