Masaüstü CNC ile Pirinç İşleme

Müşterimizden Gelen CNC Pirinç İşleme

Masaüstü CNC modellerimiz güçlü yapısı ile birçok metal malzeme üzerinde işleme yapmaya izin vermektedir, bunlardan biride pirinç. Bodrumda faaliyet gösteren DJLedShop firması su altı aydınlatma modellerinin üretimi için Maintek CNC’yi seçti.


Masaüstü CNC ile Pirinç İşleme

2017 yılının ikinci yarısında Maintek CNC’yi bünyesine katan DJLedShop Su altı Aydınlatma grubundaki ürünlerde yakaladığı başarıyı, üretim kapasitesini arttırarak sürdürmeyi hedeflemişti.
Pirinç ve delrin malzemelerden üretilebilen aydınlama aksesuarları CNC makinesinde iç boşaltma, pah verme ve delik pozisyonlama işlemlerinden geçiyor.

Geçtiğimiz günlerde firma yetkililerinden aldığımız video ile bu işi ne kadar güzel başardığımızı tekrar anlamış olduk. Teşekkürler DJledshop, elinize emeğinize sağlık.

Dikkat, CNC Router seçimi yaparken lütfen ürünlere ait çalışma videolarını mutlaka izleyin, mümkünse demo kesimi yaptırın ve müşteri referanslarını dikkate alın!


Maintek CNC ekibi olarak bizim yaptığımız imalat yöntemi;


masaüstü cnc router pirinç işleme
CNC İşlemeli – Pirinç Su Altı Aydınlatma

Aksesuarların bitmiş halini görmek için http://www.djledshop.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca https://www.maintek.com.tr/cnc-router-uygulamalari/ adresinde yer alan diğer siensi roytır (cnc router) uygulamalarına göz gezdirebilirsiniz. Güncel fiyat listemiz içinse aşağıda verilen bağlantıları kullanabilirsiniz.

Büyük cnc router fiyat Listesi

Mini cnc router fiyat listesi

Şimdi Ara