Ahşap CNCRouter Çalışmaları Müşterilerimizden

Kütük üzerine cnc router işleme
Kütük üzerine cnc router işleme

Ahşap CncRouter ile Bazı Çalışmalar

Bilindiği üzere maintek cncrouter modelleri ile her türlü ahşap malzeme üzerinde çalışmalar yapabileceğinizi anlatmıştık. Bu yazımızda da değerli müşterilerimizden gelen bazı işleme örneklerini görüceksiniz…


Ahşap CNC Router Çalışmaları

Günümüde cnc router makinaları hem fiyat olarak ulaşılabilir seviyeye gelmiş, hem de bilgi ve eğitim olarak internet üzerinden bir çok kaynağa kolay erişilebilir olması nedeni ile günümüzde en gözde iş fikirleri arasına girmeye yaklaşmıştır. Bizde güveinilir maintek cnc ürünlerimiz ile müşterilerimizin girişimciliğe adım attığı kuluçka dönemlerini en hızlı sürede ve en az kayıpla(maddi ve zaman olarak) atlatmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Bu yazımızda da değerli müşterilerimizden gelen bazı çalışma örneklerini sunmaya çalıştık sizlere.

Aşağıdaki video da Düzce ilinden Uğur Beyin çalışma ortamını görebilirsiniz. Çok pratik, kullanışlı ve oldukça yeterli bir ahşap cnc router atölyesi…

cncrouter ile maya takvimi işlemesi
cncrouter ile maya takvimi işlemesi


cnc router türk bayrağı çalışması
cnc router türk bayrağı çalışması
cncrouter türk bayrağı çalışması -2
cncrouter türk bayrağı çalışması -2

Kütük üzerine cnc işleme
Kütük üzerine cnc işleme
CNC Hat Çalışması
CNC Hat Çalışması
CNC Router Osmanlı Turası İşlemesi
CNC Router Osmanlı Turası İşlemesi
Ahşap CNC  Kabartmalı Beşiktaş Amblemi
Ahşap CNC Kabartmalı Beşiktaş Amblemi

Görüldüğü üzere yaygın olarak marongaz hanelerde masif ahşap ve mdf gibi malzemeleri işlemede kullanılan ahşap cncrouter çok farklı uygulamalar için çözüm sunuyor. Farklı sektörlere yöneklik diğer videolar için cnc uygulamaları sayfamızı ziyare edebilirsiniz.

Müşteri referanslarımız veya müşterilerimizin diğer çalışmalarını görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CNC Router makinalarımız başta İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Düzce, Antalya ve sayamadığımız birçok ilde, Türkiyenin dört bir yanındaki faal olarak hizmet vermektedir.

Satış sonrası verdiğimiz teknik destekler, uzaktan bağlantı, yedek parça stoğu gibi sunduğumuz hizmetler ile daima önde olduk ve bu nedenle daima tercih sebebiyiz.

Sadece iç pazara değil, yurt dışı satışlarına da başlayan firmamız Türk ürünlerin kalitesini yurt dışı pazarlarda da kanıtlamayı misyon edinmiştir.

Şimdi Ara