Mermer CNC İşleme Örnekleri

CNC Router ile Mermer İşleme

Mermer CNC router modellerimiz ile sıvı soğutma bağlantısını kullanarak farklı sertlik değerlerindeki mermer, granit ve doğal taşlara şekil verebilir, mezar yazıları yazabilir, üç boyutlu işlemeler yapabilirsiniz…


Mermer CNC Router

Bilindiği üzere cnc router makineleri ağaç mamulü ürünleri işlemek üzere tasarlanmış en etkili aletlerdendir. Maintek CNC olarak bu etkin makineleri güçlendirerek (gerek mekanik ürün, gerek yapısal olarak) mermer gibi sert malzemeri de işleyebilecek hale getirdik. Mermer CNC yi standart cnc router ürünlerimizden ayıran temel fark sıvı soğutma bağlantısı ile iş parçasını ve bıçağı sulamasıdır.

Aşağıdaki video içeriklerin birinde mezar işinde kullanılan yazı yazma işlemine ait örnek vardır. Görüldüğü üzere bu tip uygulamalar son derece hızlı ve kaliteli sonuç sunmaktadır. Geleneksel asit ile yakmaya göre hem daha az zahmetli, hem daha hızlı hemde çıkan sonuçlara bakıldığında çok daha kalitelidr.
Bir diğer örnek uygulamamızda ise 3 boyutlu cnc mermer işleme örneği vardır. Görselde de fark edileceği gibi bu tip işlemeler çeşme, hamam, dekorasyon, cami süslemeleri gibi çok farklı uygulamada kullanılabilir.

Mermer CNC - Mezartaşı İşleme
Mermer CNC – Mezartaşı İşleme
Mermer CNC ile 3 boyutlu Gravür İşleme
Mermer CNC ile 3 boyutlu Gravür İşleme
Mermer CNC ile Süs Yazısı
Mermer CNC ile Süs Yazısı

Örneklerden de anlaşılacağı üzere birçok farklı sertlikteki mermer ve doğaltaş için şekillendirme çözümü sunuyoruz. Türkçe kontrol paneli ile mermer cncrouterları faaliyete geçirmek artık çok daha kolay. Fiyat olarak erişebilir seviyelere inen mermer cncler ile basit mezar taşı yazıları için bile erişebilir seviyedeyiz. Ayrıtılı modellerimiz fiyatlarımız için Mermer CNC sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Ostim de bulunan imalat ve tasarım merkezinden çıkan cnc makinalarımız başta İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Düzce, Antalya gibi Türkiyenin dört bir yanındaki bir çok ilde kullanılmaktadır. Uzaktan bağlantı desteği, yedek parça stoğu gibi sunduğu servis sonrası hizmetler ile tercih sebebiyiz.

Sadece iç pazara değil, yurt dışı satışlarına da başlayan firmamız Türk ürünlerin kalitesini yurt dışı pazarlarda da kanıtlamayı misyon edinmiştir.

Şimdi Ara