Özel Tasarım CNC Router İmalatları

özel tasarım cnc router
Özel Tasarım CNC Router İmalatı

Arzu ettiğiniz işleme alanına sahip mermer gibi sert taşlardan strafor gibi yumuşak malzemelere kadar özel ihtiyacınıza uygun cnc modelleri: mermer, granit, andezit taşı, doğal taş, derlin, poliüretan, kestamid, bronz, alüminyum, MDF, gürgen, gül ağacı, sunta, laminent, masif, pleksi … işlemek için tasarlanabilir. Atölyenizde ağır iş yüklerinin altından kalkabilecek bu modelimiz ile 2 boyutlu ve 3 boyutlu projeleriniz için çözüm ortağıyız.

Fiyat: teklif isteyiniz.

Özel CNC Router İmalatı

– TL’den Başlayan Fiyatlarla

Size özel cnc router tasarımları sulu kesim ile sert malzemeleri işleyebilen modeller olabiliceği gibi ve strafor ve mdf gibi malzemeler için yüksek hızlı çözümlerde sunabilir. Ergonomik tasarımları ile kullanımı rahatlığı sağlar. Fırın boyalı tasarımı ile atölyenize şık bir hava katar.

Maintek CNC olarak cnc router modellerimizle diğer cnc imalatçılarından ayrılmaktayız. Sizler için özenle hazırladığımız özel seri cnc routerları, usb bağlantısı ile kolaylıkla bilgisayarınıza bağlayabileceğiniz gibi profesyonel kontrol panosuyla da kontrol edebilirsiniz. CNC router’ın kolay bağlantılı panosu ile kurulumu ve taşınımı oldukça pratiktir. Ayrıca geniş opsiyon seçenekleri ve geliştirilebilir yapısı ile her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Unutmayın ki cnc router temin ettiğiniz imalatçıdan beklentiniz, sizi aldığınız ürünle bir başınıza bırakmamasıdır. Bizde ürettiğimiz her bir cnc makinaya;

1 yıl garanti ve eğitim veriyoruz.

Uzaktan erişim ile bütün makinelerimize bağlanarak her an yanınızdayız.

Donanımlı ekibimizle yapacağınıza işe uygun CAM program eğitimi de vermekteyiz.

İhtiyacınıza yönelik ayrıntılı çözüm önerileri için iletişime geçiniz.Ayrıca en güncel cnc router fiyatları ile ilgili bilgileri de ilgili sayfadan alabilirsiniz..

Şimdi Ara