Maintek Cnc Tanıtım Videosu

Maintek Arge firması olarak 2014 yılında çıktığımız yolda otomasyon ve cnc tezgahları alanında derin tecrübe ve bilgi birikimi kazandık.

2016 yılında CNC Router tezgah imalatına başladık. Eğitimli ekibiyle teknik açıdan güçlü, tasarım açısından ergonomik modellerimizle özellikle Mini CNC ürün gruplarında öncü olduk ve fark yaratmaya devam ediyoruz.

2 yıl gibi kısa bir zaman diliminde 200’ü aşkın CNC tezgah ürettik.

Kaliteyi ön planda tutan ekibimiz, %100 müşteri memnuniyeti için çabalamaktadır.

Yoğun emek vererek imalatını tamamladığımız cnc tezgahların, biran evvel faaliyete geçmeşini sağlamak için satış öncesi ve sonrası eğitimlerle destek oluyoruz.

Yukarıda izleyeceğiniz video anlatımda şirket ana profilimizi, farklı modellerimizi ve değerli müşterilerimizden gelen örnek çalışmaları görebilirsiniz.

CNC Router makinaları 3 eksen veya 4 eksen işleme özelliğine sahip cihazlardır. Genellikle kategorilere ayrılırken işleme ebatlarına bakılır. Bizde cnc router modellerimizi video da gördüğünüz gibi Ekonomik CNC (büyük ebatlı), Mini CNC (metal tablalı ve orta ebatlı) ve Masaüstü CNC (Taşınabilir, ufak ebatlı) olmak üzere 3’e ayırıyoruz.

Sunduğumuz ürün seçenekleri ile farklı amaçlara yönelik bir çok sektörde kendimizi kanıtladık ve müşterilermizi takdirini kazandık.

Eğitim sektöründe, mobilya bölümünden elektronik atölyelerinde pcb devre işlemeye kadar hem prototip üretimde hemde öğrencilerin bilinçlenmesinde…

Medikal ve talaşlı imalatta, aluminyum bronz pirinç titanyum alaşımları işleyerek aksesuardan evcil hayvanlar için implant işlemesine kadar seri üretimde…

Kuyumcukluk Sektöründe yüzük, takı ve tesbih imame imalatı için…

Mobilyacılıkta sehpa, kapak, kapı, seperatör, servis ve sunum tabaklarına kadar her türlü ahşap üründe…

Reklam sektöründe ise tabela ve promosyon ürünleri için Maintek cnc router tezgahları kullanılmaktadır.

Masaüstü cnc router & hobi cnc
Masaüstü cnc router & hobi cnc
Şimdi Ara